Australské esence a domácí mazlíčci

15.01.2024

Zkušenosti s použitím australských květových esencí na domácím mazlíčkovi.

Situace: Cedrika jsem si pořídila v době, kdy jsem se rozváděla s bývalým manželem a stěhovala jsem se k nynějšímu manželovi . Takže proběhla změna partnerů a stěhování do nového prostředí. Jelikož byli Cedrikovi už 2 roky a i když dobře znal mého nynějšího manžela, celková změna prostředí pro něj byla velice těžká. Nové teritorium, nový páneček a nové zvyky byli pro Cedrika nepřijatelné.

Cedrik nechtěl manžela přijmout. Byl velice žárlivý, prosazoval se jako vůdce smečky, dělal naschvály, shazoval veškeré předměty, schovával se před ním, nechtěl ho poslechnout. Manžel na jeho chování reagoval, velice podrážděně a celkem šlo o to, kdo se prosadí jako pán. Cedrik se chováním nastavil na sebepoškozování, bylo období kdy jsme často byli u veterináře, jelikož kocour na sebe upozorňoval tím způsobem, že většinou vyžadoval naši pozornost a veterináře. 

Už jsem z toho byla zoufalá, až mě konečně napadlo, "Jak se říká kovářova kobyla, chodí bosa" nasadit australské květové esence našemu Cedrikovi a doufala jsem, že jeho chování se upraví. Nasadila jsem mu ráno a večer namíchané esence ve složení: Mountain Devil, Five Corners, Crowea, Dog Rose.

Mountain Devil  - nenávisti, zášti, pocitu křivdy a ublížení, podezřívavost- ˇ´´´ˇ´´´ účinky- bezpodmínenčná láska, štěstí, zdravé hranice, odpuštění

Five Corners- nedostatek sebeúcty, sebelásky, sebedůvěry- účinky - nalezení vlastní vnitřní síly, přijetí sebe sama, oslava vlastní krásy-jedinečnosti

Crowea- konstatní obavy, pocit, že něco není v pořádku - účinky -mír, klid, nalezení rovnováhy, jasnost v pocitech

Dog Rose- bázlivost, bojácnost, stud, nejistota, obavy - účinky- sebedůvěra, kuráž, schopnost obsáhnout plně život.

Jelikož má Cedrik 8,5 kg živé váhy dávkování jsem nastavila na 2 kapky ráno a 2 kapky večer a ty jsem mu kapala na pamlsky tedy sušené oblíbené kostky masa, které má rád, takže je i s kapkami sežral bez problémů. Tuto kůru jsem prováděla nepřetržitě 2 měsíce.

Asi po 3 týdnech se začal dít zázrak. Cedrik se v chování začal úplně měnit a začal pomňoukávat způsobem, který jsem do té doby u něho neslyšela. S Cedrika a manžela se stali kamarádi, jelikož můj kocour je rasy mainská mývalí, chodí se sice mazlit, ale jen si přilehává blízko pánečka, tedy nikdy si na něho nelehne. Začal sám, skákat na divan , kde oba s manželem odpočíváme, lehat si mezi nás a nechá se od manžela vyhlazovat neskutečně dlouho. Začal ho brát do party ... konečně. Naopak připadne mi, že se chodí mazlit jen s ním, vybral si ho za svého pána.

Prostě neskutečný zázrak. Proto doporučuji, léčit a upravovat i chování domácích mazlíčků australskými květovými esencemi.

Karina