Očista od prokletí a terapie

Co dělat, když máme pocit anebo myslíme, že jsme prokletí?

Přijďte na očistu od prokletí! Je to velice účinné. Měli by jste si uvědomit, že s tím můžete, ihned začít něco dělat. Očista od prokletí anebo čištění začne srovnávat a harmonizovat a očišťovat vaši energii a celý váš dosavadní život. Váš život se po očištění začne měnit jak mávnutím kouzelného proutku, ale musíte si uvědomit, že čištění nebo - li očista od prokletí je i záslužná práce , kterou na sobě vykonáte, jelikož bude mít dopad na očištění celé vaší rodiny, kořeny předků a rodových zátěží. Život vám zase začne dávat hluboký smysl a určitě dostanete odpovědi, které vám nikdo předtím nebyl schopen zodpovědět. Vaše budoucnost bude zalitá světlem a smyslem života.

Objednejte se na očistu od prokletí, vyčištění od všech negativních zátěží, které vám nedovolí, žít plnohodnotný život. Přijďte do mého studia na vyčištění. 

Prokletí je  nebezpečná a nežádoucí věc. Prokletí může způsobit vážné problémy v životě jednotlivce, jako jsou finanční potíže, nemoci, vztahové problémy a dokonce i smrt. Proklínání může být motivováno hněvem, závistí, pomstou nebo prostě touhou po škodě druhým. Hodně lidí je závistivých a nepřejícných, toužících po pomstě. 

Proklínání může být provedeno verbálně (tedy pronesením kletby nahlas), vizuálně nebo pomocí rituálu. Verbální proklínání zahrnuje pronášení kletby, vizuální proklínání zahrnuje uvažování nebo zobrazování škodlivých negativních  obrazů nebo situací, zatímco rituální proklínání zahrnuje použití speciálních předmětů, symbolů nebo magických způsobů. 

Jedním z nejběžnějších způsobů proklínání je posílání kletby v myšlenkách a  pronášení kletby nahlas.

Existuje mnoho různých typů kleteb, které mohou být použity, jako jsou kletby finanční, zdravotní nebo vztahové.

Další možností je vizuální proklínání. Rituální proklínání zahrnuje použití speciálních předmětů, symbolů nebo magických způsobů. Tyto metody mohou být velmi silné, protože se jedná o konkrétní objekty nebo symboly, které mají magickou negativní  sílu. 

Pokud máte pocit, že vás někdo proklel, a vám se nedaří, máte pocit, že se pořád v některých situacích motáte dokola, prostě situace se pořád v životě opakují, jste prokletí. 

Nejjednodušší způsob, jak se očistit od prokletí, je přijít na energetickou  očistu.

Jak probíhá a jak dlouho trvá nechat se očistit?

Pracuji na očištění klienta svou osobní technikou, která zahrnuje:

zjištění příčiny prokletí, od koho pochází prokletí, odvod zemřelých přivtělených duší, diskarnátů, entit a dalších možných negativních energetických vlivů, následně se provádí očista aury od energetických závojů prokletí a to vykuřováním, v poslední části čištění se harmonizují, nulují a očišťují karmické vztahy s lidmi, kteří vám prokletí způsobili a následně se nastavují hranice odpuštění v nepodmínečné lásce, v rodinných vztazích a ostatních vztazích klienta.

To vše trvá nejméně 2 hodiny, často  i déle.

Pokud klient prošel Prvotním čištěním od prokletí,  musí uběhnout následně nejméně 1 měsíc a pokud se rozhodne, že bude na sobě nadále pracovat, může se objednat na další čištění nebo terapii.

Ta probíhá následně tak, že se analyzují další emoční bloky a problémy, které chce klient řešit.

Uvedu klienta pomocí meditace do stavu hlubšího vnímání na emoční, fyzické a mentální úrovni.

Následně se blok vyhledá: otevře a zpracuje, dále se rozpustí na všech úrovních.

Čištění a terapie trvá zhruba 1 hodinu až 1,5 hodinu někdy i 2 hodiny.

Vše je prováděno v plné spolupráci s klientem.

Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006