Čištění domů, bytů a dalších prostor

Studio Karina
Studio Karina

Máte pocit, že váš byt nebo dům je prokletý? Je možné, že stojí na špatném energetickém místě, nebo, že předchozí majitelé, měli v prostoru nějaké problémy, či tam někdo umřel.

Pokud se necítíte v prostorech dobře, nespíte dobře, bojíte se tam, necítíte vnitřní klid, dochází ke střetům a hádkám, nedaří se vám v životě, máte neustále finanční problémy, máte pocit, že stojíte pořád na jednom místě a nemůžete se hnout z místa, váš dům nebo byt je prokletý. Je tedy nutné nemovitost energeticky vyčistit od negativní nahromaděné energie.

 Jde i o případ, kdy pronajímáte byt, nebo jiné prostory, máte problémy s nájemci, nebo vám často odcházejí s finančních nebo jiných důvodů. Může jít o obchod, kde se vám nedaří a tok finanční hojnosti a prosperity je velice nízký. 

Vyčištění a harmonizaci lze také použít v případě, že nějakou nemovitost prodáváte anebo máte problém ji prodat. Díky vyčištění prostoru uděláte službu jak sobě, tak i novému majiteli, protože mu poskytnete dům, byt nebo pozemek ve kterém se bude cítit dobře a který na něho bude mít povznášející vliv. Dle mých zjištění jsou domy nebo pozemky, které jsou zatíženy různými disharmonickými vlivy hůře prodejné nebo pronajímatelné, protože člověka tyto energie podvědomě odpuzují.

Provádím:

Zjištění, vyčištění a odvedení všech duší (přebytečné, zbloudilé, přivtělené, diskarnáti, separáti atd.) v domě, bytě, pozemku.

Zjištění a odstranění všech disharmonických myšlenkových forem, (nahromaděná mentální energie po traumatických událostech, hádkách, zlých činech apod.), zjištění a odstranění všech modelů prokletí domu a pozemku.

Odstranění negativních napojení na bývalé vlastníky, nájemce a obyvatele.

Odstranění všech energetických děr, trhlin a prasklin domu, bytu, pozemku. Odklonění všech jedovatých negativních pramenů a proudů pod domem, které působí disharmonicky.

Obnovení všech přirozených energetických ochran domu a pozemku.

Na závěr celková harmonizace domu, bytu, pozemku.


Většinou vyčištění zabere od 1 hod do 2 hod záleží na velikosti nemovitosti. Na místo přijedu osobně.  Je nutné se telefonicky objednat a domluvit termín čištění.

Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006