Očista vykuřováním

Vykuřování
Vykuřování
Vykuřování
Vykuřování

Energetická očista vykuřováním probíhá zhruba 30 až 45 minut.

Pokud je třeba harmonizovat a odblokovat energetická centra v těle, používám, speciální vykuřovací kadidla jednotlivě pro  každou specifickou čakru v těle. 

Pokud je třeba odblokovat hojnost a prosperitu v životě, používám speciálně mnou vytvářené a míchané vykuřovací směsi pro hojnost a prosperitu.

Pokud potřebujeme odblokovat vztah s partnerem používám, mnou míchané speciální vykuřovací směsi přímo na účel a záměr.

Již před desítkami tisíci let lidé objevili fascinující moc vykuřování. Poznali, že mnoho rostlinných produktů má nejenom různou vůni, ale také různé účinky na jejich psychiku, že dovedou ovlivňovat jejich zdraví, dokážou vyléčit nemoci. Tady je počátek pradávné tradice, která se rozvinula v úžasné umění práce s vykuřovadly, umění, na které jsme poněkud pozapomněli. S potřebou návratu k přírodě v současnosti se toto umění stává znovu aktuální.

Pro konečný výsledek je důležitá technika vykuřování, použitá kadidelnice a také kvalitní vykuřovadla. Jako základ pro hoření jsou brikety z dřevěného uhlí, vyrábí se z kokosových ořechů jako vedlejší produkt při výrobě kokosového oleje nebo bambusů. Můžeme vykuřovat také na rychlozápalných uhlících. Jsou to tablety skládající se z práškového jemně drceného dřevěného uhlí smíšeného s oxidovadlem. To je nejčastěji dusičnan draselný pro snadné zapálení uhlíku. Ten několik vteřin po zapálení jiskří a kouří, poté již nevydává žádný pach ani kouř. Uhlík uchopíme do pinzety a zespoda zapálíme. Počkáme několik vteřin, až přestane jiskřit a vložíme do kadidelnice na vrstvu písku, či soli.

Kadidlo sypeme na uhlík, až je zcela rozžhaven. To poznáme podle šedé vrstvičky popela na celé ploše uhlíku a rudé barvy pod ní. Vykuřovadlo dávkujeme v opravdu malém množství (tuhé části velikosti zrnka, rýže, sypké tolik, kolik se vejde mezi dva prsty); později poznáte, kolik vykuřovadla na uhlík nasypat v závislosti na potřebě, náladě i velikosti prostoru. Raději víckrát, než bychom si přivodili nepříjemné pocity.

Vykuřovat můžeme také v klasické aromalampě. Místo vody dáme sůl nebo jemný říční písek, vůně jsou jemnější a neobtěžují.

Moje vlastní cesta k vykuřování byla zdlouhavá, nakonec jsem zařadila očistu kouřem do terapií. Později mi přestaly stačit klasická vykuřovadla, kadidla a olejíčky a našla jsem si způsob jak začít míchat, energeticky nabíjet a kombinovat různé kadidla, pryskyřice, bylinky, minerály, květy a květové esence a další ingredience. Tak jsem začala s vlastní tvorbou Vykuřovadel pro radost.

Na začátku výroby vykuřovadel je můj záměr na určitou situaci. Dále testování a propojení v meditaci s touto energií, která mě osloví a požádá o vytvoření směsi, která by měla začít očistou kouřem, pomáhat a léčit. Tato energie ať už jsou to živly, Bohové, Bohyně a některé situace, do kterých se každodenně dostáváme, ke mně promlouvají, a chtějí pomoci nám lidem. Promlouvají ke mně a já promlouvám míchanou vykuřovací směsí skrze ně. Tohle je cesta, kterou jsem začala následovat. Věřím, že moje vytvořené  Vykuřovadla pro radost, vám pomohou, zlepší náladu, vyřeší některé vaše problémy a zpříjemní vaše dny. Vyčistí vaši únavu, plnou hlavu starostí, pročistí vaše energetické centra a intuici. Pročistí vaši energii u vás doma nebo v obchodě či kanceláři.

Vytvořeno, namícháno, nabíjeno, zabaleno vše s láskou, úctou a životní radostí.


Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006