Australské květové esence

Calophyllum
Calophyllum

Provádím  diagnostiku vašich problémů na psychické, fyzické i mentální úrovni a namíchám vám na míru australské květové esence. Míchám i pro domácí mazlíčky obojí má výborné výsledky. Diagnostika trvá maximálně 30 min. a odejdete přímo s namíchanými kapkami, které můžete hned začít používat.

Pokud jste z daleka provedeme diagnostiku na dálku a následně vám namíchané esence pošlu, buď poštou nebo přes zásilkovnu.

Australské květové esence nám umožní otevřít cestu k objevení našeho plného potenciálu, uvolnění negativních vzorců přesvědčení a vytvoření emocionálního zdraví a vyrovnanosti. Květové esence nejsou ničím novým. Australští domorodci vždy užívali květy k léčení emocí, stejně jako to dělali staří Egypťané. Podobně dlouhou tradici v užití květových esencí lze nalézt také v Indii, Asii a Jižní Americe, populární byly i ve středověké Evropě. Hildegarda z Bingenu (12.století) a Paracelsus (15.století) oba shodně popisují, jak sbírali rosu z kvetoucích rostlin k ošetření zdravotní nerovnováhy. Tato léčebná metoda byla znovuobjevena Dr. Eduardem Bachem ve 30.letech 20.století užitím anglických kvetoucích bylin. Dnešní společnost a její potřeby jsou však velmi odlišné od těch před 70 lety. Objevila se potřeba léčivých produktů, které by lidem pomáhaly vyrovnávat se s tématy 21.století, jako jsou sexualita, komunikace, spiritualita, stres, zahlcení informacemi, elektromagnetický smog

Je objevitelem Australských květových esencí. Ian vyrostl v australské buši. Jako malého chlapce ho jeho babička, odbornice v užití australských bylin, brávala s sebou do buše, stejně jako to předtím s ní dělávala její matka. S hlubokým porozuměním mu ukazovala léčivé rostliny a květy. Ian se tak naučil hlubokému respektu k přírodě a dále pokračoval na cestě stát se terapeutem, ale také průkopníkem a výzkumníkem vzácných léčebných kvalit původních australských rostlin.

V Austrálii najdete nejstarší kvetoucí rostliny na světě s největším počtem rostlin vykazujících nesmírnou krásu a sílu. Stejně tak je Austrálie relativně nejméně znečištěná a metafyzicky má velmi moudrou, prastarou energii. V současné době je v této zemi obrovská nová vitalita. To dává v kombinaci s neodmyslitelnou sílou země australským květinovým esencím jejich jedinečnost, díky níž se stávají součástí terapie praktikantů a lékařů po celém světě.

Léčivé esence z australské buše nejenom pomáhají projasnit náš život, ale také dodávají odvahu, sílu a odhodlání jít za svými cíli a sny. Pomáhají rozvinout vyšší úroveň intuice, sebeúcty, spirituality, tvořivosti i humoru.

Australské květové esence jsem používala již za mého pobytu v Itálii. Tato terapie je velice známá a běžná v tomto státě. Australské květové esence jsem přidružila k terapiím z důvodu svého vnitřního uzdravení a také proto, že si mě tyto jemné, ale účinné a silně vibrační esence vybraly k tomu, abych o nich promlouvala s ostatními lidmi a také podpořila jejich uzdravení. Mají hluboké účinky na naše vědomí i podvědomí. Dokáží rozpouštět a léčit naše vytvořené vzorce, nenásilným a příjemně jemným způsobem. Jsem velice mile překvapena jednoduchostí a hloubkou jejich účinků. Australské květové esence léčí v těchto oblastech:

 • duševní a emoční vyčerpání
 • neschopnosti spojení se s Vyšším Vědomím
 • při duchovní nejasnosti
 • čistí a zaceluje energii aury
 • odstraňuje strachy, fobie, sklíčenost frustrace
 • stud, neschopnost akceptovat své fyzické tělo
 • zapletenost v negativních vzorcích a manipulacích
 • pomáhá vyřešit problémy s matkou nebo otcem
 • problémy při otěhotnění, harmonizuje a upravuje menstruaci
 • harmonizuje při pocitu vyhoření, vnitřní únavě, fyzické únavě
 • léčí štítnou žlázu, cukrovku, problémy s krví, se srdcem
 • a mnoho dalších nemocí a problémů
Podávají se ve formě esencí, krémů a sprejů.

Míchám osobně jen esence ve formě kapek.


Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006