PROKLETÍ A OČISTA OD PROKLETÍ

29.01.2024

KLETBA a PROKLETÍ

Co je to kletba, či prokletí? Je to vyjádřená žádost, od určité osoby, nebo k  nadpřirozeným silám, aby někomu vznikla škoda nebo  ho potkal zlý osud, či neštěstí. Vyslovením kletby se určitá osoba stane prokletou, tj. po určité době tuto osobu postihne neštěstí. Prokletí se nemusí vztahovat jen na osoby, ale též na celé rodiny, předměty, budovy, místa, pozemky, nemovitosti atd.

S prokletím jsou spojené rodové zátěže a ty jsou dalším negativním následkem, který může ovlivnit život celé rodiny do několika generací zpětně.

Jak víme, že někdo je prokletý? Prokletí se projevuje také určitými známkami a symptomy:

duševní a citové zhroucení, opakované nebo chronické nemoci, neplodnost, náchylnost k potratům, rozpad manželství a rodiny, ustavičný nedostatek financí, časté nehody a nešťastné události, série předčasných úmrtí, sebevražd, nevysvětlitelných úmrtí nebo vražd v rodině atd.

Každé prokletí má nějakou svoji příčinu, ale většina prokletí na lidi  dopadne bez jejich konkrétního zavinění (tedy bez jejich přičinění). Stanou se obětí kletby, i když nic špatného neudělali. Každé prokletí jednak blokuje Boží požehnání a také způsobuje mnohé neštěstí v rodině.

Když se neštěstí valí jedno za druhým a běžné prostředky selhávají, připadáme si doslova prokletí. Kletby, uřknutí, uhranutí a působení zlé moci propukají v nemoci a nezdar a mají často nadpřirozené příčiny.

Existují kletby seslaná zlým slovem, zlou myšlenkou a popřáním něčeho zlého druhé osobě, někdo vás může nenávidět a uřknutí se může dnes projevovat psaním výhružných  sms, e-maily, telefonáty apod.

Prokleté rody, statky a duchové zemřelých, kde většinou chybí jakýkoliv důkaz o přítomnosti nepřející osoby, stále to, ale neznamená, že nemůžete být prokletí.

Původem kletby nemusí být jen nepřející člověk, ale také duch zemřelého, nemovitost, pozemek vše zatížené negativními vlivy nebo -li následek negativních ničivých sil (černé magie). Vlivy mohou sahat až do minulých životů, nebo se mohou týkat, např celé ženské nebo mužské linie rodu.

Všechny tyto vlivy většinou rozezná jen profesionál.

Co dělat, když máme pocit anebo myslíme, že jsme prokletí?

Přijďte na očistu od prokletí! Je to velice účinné. Měli by jste si uvědomit, že s tím můžete, ihned začít něco dělat. Očista od prokletí anebo čištění začne srovnávat a harmonizovat a očišťovat vaši energii a celý váš dosavadní život. Váš život se po očištění začne měnit jak mávnutím kouzelného proutku, ale musíte si uvědomit, že čištění nebo - li očista od prokletí je i záslužná práce , kterou na sobě vykonáte, jelikož bude mít dopad na očištění celé vaší rodiny, kořeny předků a rodových zátěží.

Život vám zase začne dávat hluboký smysl a určitě dostanete odpovědi, které vám nikdo předtím nebyl schopen zodpovědět. Vaše budoucnost bude zalitá světlem a smyslem života.

Objednejte se na očistu od prokletí,  vyčištění od všech negativních zátěží, které vám nedovolí, žít plnohodnotný život. Přijďte do mého studia na vyčištění.

Karina

www.leceniskarinou.cz