O mně

Při svém zrození jsem si vybrala poslání pomáhat ostatním lidem v oblasti duchovní, léčit emocionální traumata a učit ostatní lidi svými vlastními a rodovými zkušenostmi, jak si prožívat život srdečně, otevřeně a radostně, jak uzdravit emocionální zranění, nechat v sobě rozkvést lásku a být spokojeni sami se sebou. Pocházím z generace předků, kteří byli přírodní léčitelé, proroci a vykládali karty, pracovali s předtuchami, vizemi, očišťovali lidi od špatných energií, ale také se věnovali Přírodnímu Šamanismu spojenému s přírodní léčbou bylinkami a rostlinami. Prováděli různé přírodní rituály a tím léčily i přírodu, lidi a domácí zvířata. Měli velký dar naslouchat ostatním a poradit jim, jak se zachovat a léčit.

Od roku 1999 jsem žila v Itálii v romantickém městě Verona, kde jsem strávila dlouhých 13 let. Tato životní zkušenost mě vedla k rozvíjení mých léčitelských schopností. V roce 2013 jsem se vrátila zpět do České republiky, kde jsem se začala léčitelství plně věnovat.
Od roku 2013 se plně věnuji výkladu karet. Pracuji s klienty více osobně. Provádím terapie a očistu energií klienta. Očista probíhá z pomocí metody SRT a kyvadla. Očišťuji z vazeb z minulého života, rozpouštím karmická pouta, vztahy, přísliby, přísahy, přesvědčení. První terapie je vždy nastavená na nejhlubší možnou očistu a následně se probírají vzorce odpuštění. Tím je čištění efektivnější. Většinou používám i vykuřování.
Následně se terapie rozvíjí tak, že se za pomocí hlubší meditace klient, dle jeho požadavků, zavádí do určitých situací na nevědomé úrovni, kde se následně tyto bloky rozpouští a to jak slovně tak na těle. Tím, že si bloky zvědomí a propustí.

V roce 2014 jsem vydala první knihu s titulem: Meditační příručka pro uzdravení lidského srdce a duše.

Následně jsem se začala věnovat více seminářům a kurzům jako lektorka. Semináře na téma Uzdravení lidského srdce a duše, a kurzy Výklad karet a Práce s kyvadlem. Zasvěcuji do energie Shamballa 1024, 2002, 3110, Imara Reiki, Golden Line.

K terapiím, duchovnímu čištění a výkladu karet jsem přidružila práci s Australskými květovými esencemi a to od roku 2016. Australské květové esence pomáhají urychlit proces uzdravení a dávají klientům podporu přírodní cestou. Míchám esence na míru dle obtíží klienta a také míchám esence pro domácí mazlíčky.

Od roku 2015 se věnuji malování a tím začaly vznikat také léčivé obrazy pro klienty, které harmonizují jejich energii. Obrazy maluji buď na zakázku dle požadavků klienta (podle roku narození, problémů se kterými se potýkají v životě, v pracovní sféře, osobním rodinném životě… apod.) nebo maluji přímo vlastní tvorbu dle aktuálních problémů, se kterými se musíme v životě vyrovnat.

Např: vztahy, sebevědomí, ženská intuice, problémy s otěhotněním, mužská intuice, byznys, práce, nedostatek hojnosti, finanční problémy, problémy s prodejem nebo nákupem nemovitostí. Zaměřuji se i na disharmonii v čakrách klientů, které hrají v jejich životě velkou roli v harmonizaci. Navádím na jejich životní cestu.

Pro firmy maluji harmonizující obrazy pro zlepšení obchodních vztahů, výdělků, úspěšnosti, hojnosti… apod. Vyřešení finanční situace, řešení nového směru v podnikání apod.

Od roku 2019 jsem začala provozovat očistu klientů vykuřováním. Tato metoda je velice starodávného charakteru. Má vysokou účinnost a aplikuji ji buď na vyžádání, když najdu na klientovi prokletí, výborně se tím očišťují také rituální prokletí, energetická prokletí anebo uštknutí od závisti ostatních lidí nebo rodinných příslušníků. Bývalých manželů, manželek a partnerů, partnerek. Vykuřování slouží i na harmonizaci čaker, kde používám speciální kadidla, které korespondují s určitými čakrami. Vykuřování je výborná metoda na kladení záměrů a hodně to posouvá.

Od března 2023 jsem otevřela vlastní studio, kde pracuji a také maluji své obrazy.

Navštivte mně v novém studiu na ulici Grohova 6, Brno, 602 00.

Ráda se s vámi setkám, to ať z důvodu, že potřebujete očistit od negativní energie, namíchat australské květové esence na míru, očistit vykuřováním od prokletí nebo potřebujete výklad karet, abyste se zorientovali nebo vyřešili svůj problém a to co vás tíží.

Zavolejte mi na tel. 733 231 484 a objednejte si termín.

Vše, co pro vás udělám při mé práci s použitím mých dlouholetých zkušeností, bude plněno v souladu s božským plánem v propojení se Zdrojem.

Čerpám ze svých a rodových životních zkušeností a předávám svoji moudrost a vědění ostatním, jelikož pro to jsem byla stvořena a předurčena. Ráda se s Vámi osobně setkám.

Žehnám všem bytostem, planetě Zemi a celému Vesmíru, kterého jsme součástí.

                                                                                                                        2023, Karina Průchová

Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006