Obrazy

Od roku2015 se věnuji malování a tím začaly vznikat také léčivé obrazy pro klienty, které harmonizují jejich energii. Obrazy maluji buď na zakázku dle požadavků klienta (podle roku narození, problémů se kterými se potýkají v životě, v pracovní sféře, osobním rodinném životě… apod.) nebo maluji přímo vlastní tvorbu, jsou to různé témata. Maluji taky jen pro radost anebo k určitým životním příležitostem jako je svatba, narození dítěte, nalezení životního partnera.

Např: vztahy, sebevědomí, ženská intuice, problémy s otěhotněním, mužská intuice, byznys, práce, nedostatek hojnosti, finanční problémy, problémy s prodejem nebo nákupem nemovitostí.

Zaměřuji se i na disharmonii v čakrách klientů, které hrají v jejich životě velkou roli v harmonizaci. Navádím na jejich životní cestu, a to vše vyjadřuji namalovaným obrazem, který klienta následně navádí, na zharmonizování jeho energetických čaker a emoční odblokování.

Pro firmy maluji harmonizující obrazy pro zlepšení obchodních vztahů, výdělků, úspěšnosti, hojnosti… apod. Vyřešení finanční situace, řešení nového směru v podnikání apod. Od roku 2018 jsem si pořídila s kamarádkou ateliér.

Od roku 2023 mám své vlastní studio, kde se věnuji převážně své práci a ve volných chvílích mám také čas na malování.

Maluji na plátna většinou rozměr 50x70 cm, mám radši více místa na malování. Čím větší plátno, tím jsem spokojenější. Používám velice kvalitní akrylové a olejové barvy. Většinou používám techniku a propojení akrylu s olejem. Mám ráda také polepování pláten polodrahokamy a jinými lesklými a třpytivými pomůckami.

Každý obraz je jedinečný. Nelze ho nahradit. Mohu ovšem pokud se vám nějaký zalíbí, udělat podobnou kopii, která vám bude vyhovovat.

Ceny se pohybují od 7 000 kč za obraz, vše ovšem záleží na osobní domluvě.

Podporuji dobrovolným příspěvkem organizaci www.plnebrisko.cz útulky pro psy a kočky z každého prodaného obrazu jde 10% ceny na plné bříško. 

Zakoupením obrazu tedy uděláte i dobrý skutek.
Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006