Čištění a harmonizace prostor od prokletí

Vykuřování prostor
Vykuřování prostor

Energetické vyčištění prostor, domů, kanceláří, obchodů, bytů, pozemků a apod.  provádím vždy osobně,  tedy přijedu za vámi. Čištění trvá nejméně 1 hodinu, pokud je prostor větší trvá i 2 hod. Záleží na velikosti. 

Jedná se zejména o tyto problémy:

Většinou jsou prostory prokleté anebo stojí na špatném energetickém místě. 

Čištění a harmonizaci prostor provádím v případě, že jsou v prostorech určité problémy, stagnují tam negativní energie, prostor byl koupen a necítíme se tam dobře. Něco nás tam straší, leká, cítíme přítomnost někoho a něčeho a překvapuje nás to, ruší, máme z toho strach a vznikají hádky, jsou finanční problémy, nedaří se nemovitost prodat apod.

Vyčištění a harmonizaci lze také použít v případě, že nějakou nemovitost prodáváte anebo máte problém ji prodat. Používá se v případě, kdy nemůžete klidně spát v prostoru, něčeho se bojíte a pocit, že tam někdo nebo něco prostě je. V případě, že nemáte harmonický vztah s partnerem, manželem, dětmi atd. Díky vyčištění prostoru uděláte službu jak sobě, tak i novému majiteli, protože mu poskytnete dům, byt nebo pozemek ve kterém se bude cítit dobře a který na něho bude mít povznášející vliv. Dle mých zjištění jsou domy nebo pozemky, které jsou zatíženy různými disharmonickými vlivy hůře prodejné nebo pronajímatelné, protože člověka tyto energie podvědomě odpuzují.

Provádím:

Odvedení všech duší (přebytečné, zbloudilé, přivtělené, diskarnáti, separáti atd.) v domě, bytě, pozemku.

Zjištění a odstranění všech disharmonických myšlenkových forem, (nahromaděná mentální energie po traumatických událostech, hádkách, zlých činech apod.), zjištění a odstranění všech modelů prokletí domu a pozemku.

Odstranění negativních napojení na bývalé vlastníky, nájemce a obyvatele.

Odstranění všech energetických děr, trhlin a prasklin domu, bytu, pozemku.

Odklonění všech jedovatých negativních pramenů a proudů pod domem, které působí disharmonicky.

Spuštění všech přirozených energetických ochran domu a pozemku a celková harmonizace domu, bytu, pozemku.


Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006