Vykuřovací směs Hojnost - Prosperita

Vykuřovací směs Hojnost Prosperita používejte pro přitahování si do života toho, co si přejete. Magické rituály přitahují příležitosti a dávají možnost si hojnost přitáhnout do života a to tak, že se vám objeví nová pracovní nabídky, možnost výdělku, vrátí se vám peníze, které vám někdo dluží...prostě se objeví možnost peníze nějakým způsobem získat. Co udělat něco pro sebe?

Používejte pro odbourávání vlastních negativních přesvědčení, strachů a negativních myšlenek. Pro čištění negativních přesvědčení na nevědomé úrovni, které nás spoutávají a neumožňují přijímat s čistým srdcem hojnost v našem životě.

Tip: zapalujte vykuřovací směs hojnost každý čtvrtek v den prosperity. Čtvrtek je den Jupitera- Blahobyt, úspěch, prosperita. Můžete použít i zelenou, zlatou a fialovou svíci pro větší podpoření prosperity. 

Přivítejte hojnost ve vašem životě, štěstí a lásku.

Originální vykuřovací směs. Pálit můžete na uhlíku i na vykuřovací pícce, nebo kousku alobalu. Vytvořeno na základě dlouhodobých zkušeností. Obsahuje přírodní ingredience: kadidla, pryskyřice, byliny, minerály a květy, esence.

Pouze pro vykuřování, skladujte v suchu. Hmotnost 16-18 g.

Prodejce: www.leceniskarinou.cz


98,00 Kč