Obrazy

Od roku2015 se věnuji malování a tím začaly vznikat také léčivé obrazy pro klienty, které harmonizují jejich energii. Obrazy maluji buď na zakázku dle požadavků klienta (podle roku narození, problémů se kterými se potýkají v životě, v pracovní sféře, osobním rodinném životě… apod.) nebo maluji přímo vlastní tvorbu, jsou to různé témata. Maluji taky jen pro radost anebo k určitým životním příležitostem jako je svatba, narození dítěte, nalezení životního partnera.

Např: vztahy, sebevědomí, ženská intuice, problémy s otěhotněním, mužská intuice, byznys, práce, nedostatek hojnosti, finanční problémy, problémy s prodejem nebo nákupem nemovitostí.

Zaměřuji se i na disharmonii v čakrách klientů, které hrají v jejich životě velkou roli v harmonizaci. Navádím na jejich životní cestu, a to vše vyjadřuji namalovaným obrazem, který klienta následně navádí, na zharmonizování jeho energetických čaker a emoční odblokování.

Pro firmy maluji harmonizující obrazy pro zlepšení obchodních vztahů, výdělků, úspěšnosti, hojnosti… apod. Vyřešení finanční situace, řešení nového směru v podnikání apod. Od roku 2018 jsem si pořídila s kamarádkou ateliér.

Od roku 2023 mám své vlastní studio, kde se věnuji převážně své práci a ve volných chvílích mám také čas na malování.

Maluji na plátna většinou rozměr 50x70 cm, mám radši více místa na malování. Čím větší plátno, tím jsem spokojenější. Používám velice kvalitní akrylové a olejové barvy. Většinou používám techniku a propojení akrylu s olejem. Mám ráda také polepování pláten polodrahokamy a jinými lesklými a třpytivými pomůckami.

Každý obraz je jedinečný. Nelze ho nahradit. Mohu ovšem pokud se vám nějaký zalíbí, udělat podobnou kopii, která vám bude vyhovovat.

Ceny se pohybují od 5000kč za obraz, vše ovšem záleží na osobní domluvě.Najdete mě na této adrese:

Studio

Grohova 6, 60200 Brno

Tramvaj zastávka Grohova, parkování možné u Albertu

+420 733 231 484

info@leceniskarinou.cz

Facebooková stránka

IČ. 04066006